بازسازی ساختمان های تجاری | معماری اول

بهترین شرکت معماری و بازسازی ساختمان های تجاری | معماری اول


برترین مرکز بازسازی ساختمان های تجاری | معماری اول 

یکی از مهم ترین بازسازی ها، بازسازی ساختمان های تجاری می باشد چرا که منبع درآمد و سوددهی است و بسیاری از مردم بیشترین وقت خود را در این ساختمان ها می گذارند.

اگر محل کاری که مکان پر ترددی هم نیز است کهنه و فرسوده باشد ممکن باعث ایجاد خطرهای زیادی از جمله آتش سوزی و ریزش دیوارهای آن ساختمان تجاری شود، از این رو بهتر است خیلی زود به فکر بازسازی آن ساختمان باشیم تا از وقوع خطرات احتمالی نیز جلوگیری نماییم و بازسازی آن ملک تجاری از نظر زیبایی فضا هم تاثیر زیادی در روحیه کارمندان و مراجعه ی مشتریان هم دارد. بنابراین بهتر است که همیشه به روز باشیم و از بهترین متد بازسازی روز دنیا استفاده کنیم چرا که هر مبلغی که شما برای زیباسازی و بازسازی ساختمان های تجاری خود بپردازید، به شکل چندین برابر سود برای شما باز خواهد گشت.

هزینه بازسازی

هزینه بازسازی ساختمان تجاری به نوع کاربری فضا، بودجه اختصاص یافته و متراژ فضا متفاوت است. قبل از بازسازی، توسط متخصصین و طراحان، طرح هایی ارائه می شود. هزینه طراحی جدا از هزینه اجرای بازسازی است و بسته به موارد خواسته شده از طراح می تواند بسیار متفاوت باشد. بنابراین در تخمین هزینه بازسازی هزینه های طراحی و اجرای آن موثر است. برای محاسبه قیمت بازسازی ساختمان تجاری لازم است پیش از شروع کار با متخصصان و مشاورانی که در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند، تماس گرفت.

نکته ی قابل توجه در بازسازی فضاهای تجاری

در بازسازی مغازه های لباس و کفش و مزون ها باید این نکته را در نظر گرفت که علاوه بر گردش مشتریان در مقابل ویترین ها، احتمال دست زدن و تماس با محصولات وجود دارد. بنابراین باید امکان ارتباط با محصولات در این نوع بازسازی تجاری در نظر گرفته شود. همچنین در بازسازی مغازه لباس، انتخاب رنگ و نورپردازی مناسب در جلوه لباس ها اهمیت دارد.

بهترین مرکز بازسازی ساختمان های تجاری | معماری اول
هزینه لازم برای نوسازی ساختمان های تجاری | معماری اول

به موارد زیر قبل از بازسازی ساختمان های تجاری توجه نمایید.

  1. در بازسازی ساختمان تجاری، بودجه بندی عاقلانه داشته باشین
  2. در بازسازی ساختمان تجاری قرارداد خوب و محکم ببندین
  3. به جزئیات در بازسازی ساختمان تجاری توجه کنین
  4. در بازسازی ساختمان تجاری سریع عمل کنین
  5. از بهترین طراح و پیمانکار بازسازی ساختمان تجاری کمک بگیرین

سخن پایانی

از آنجایی که ساختمان های تجاری محل کسب درآمد می باشند و مراجعه کنندگان زیادی دارد بهتر است که بازسازی این ساختمان ها را در الویت بذاریم تا هم از وقوع خسارت های غیر قابل برگشت جلوگیری نماییم و هم محل کار خودمان را به فضایی شیک و جذب کننده بهتری تبدیل نماییم.

شرکت معماری اول در پروژه های بازسازی ساختمان های تجاری سابقه ای بیش از 20 سال دارد و همچنین می تواند ملک تجاری شما را در کوتاه ترین زمان انجام دهد تا شما به علت تعطیلی کار در زمان بازسازی متحمل خسارت و هزینه های بیشتر نشوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از شرکت معماری اول از طریق های زیر با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی با ما

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری