خدمات بازسازی آپارتمان در صادقیه

بررسی خدمات بازسازی آپارتمان در صادقیه | معماری اول

بازسازی آپارتمان از صفر تا صد در صادقیه - معماری اول


آشنایی با بازسازی آپارتمان در صادقیه تهران 

احتمالاً شما هم یک بار به این مورد فکر کرده اید که آپارتمان خود را بازسازی نمائید. بازسازی آپارتمان موجب مرمت و افزایش طول عمر بنا می شود و از همین رو بهترین تصمیم برای آپارتمان های فرسوده و قدیمی می باشد.
در صورتی که شما نیز خواهان استفاده از خدمات بازسازی آپارتمان در صادقیه می باشید می توانید با مطالعه این مطلب با یکی بهترین شرکت های عرضه کننده خدمات بازسازی در صادقیه آشنا شوید.

لطفاً در ادامه جهت مطالعه و بهره مندی از مطالب پیش رو دقایقی را با ما همراه باشید.

بازسازی آپارتمان در صادقیه

صادقیه یکی از محلات واقع در غرب تهران و منطقه 2 پایتخت است. این محله یکی از پرتدد ترین محلات تهران شناخته می شود و فلکه دوم صادقیه یکی از میدان های مهم این محله می باشد.
در محله صادقیه تهران آپارتمان های لوکس بسیاری وجود دارند و همچنین آپارتمان های قدیمی نیز در این منطقه ساکن هستند که برخی از آن ها با بهره مندی از خدمات بازسازی آپارتمان در صادقیه در حال بازسازی می باشند.

خدمات نوین بازسازی آپارتمان در صادقیه | معماری اول
تعمیر و بازسازی فضای داخلی آپارتمان – معماری اول

تفاوت بازسازی آپارتمان با خانه های معمولی

برای بازسازی آپارتمان ها از آنجا که فضایی عمومی است می بایست همسایگان را مورد توجه قرار دهید، اما خانه های معمولی و ویلایی مستقل هستند و بازسازی آن ها نسبت به آپارتمان ها سهولت بیشتری را دارد.
از همین رو در بازسازی آپارتمان ها نمی توان فضاهای مشترک را تغییر داد و یا برای ایجاد فضای بیشتر وارد حریم ببرون از آپارتمان شد.
بازسازی آپارتمان ها حتماً می بایست زیر نظر افراد متخصص صورت بگیرد زیرا اعمال تعمیراتی برای لوله کشی، کف پوش و تغییر در مکان دیوار ها می تواند موجب آسیب به واحد های دیگر شود.
از همین رو در ادامه برای اطلاع بیشتر، با قوانین بازسازی آپارتمان آشنا خواهیم شد.

قوانین بازسازی آپارتمان

برای بازسازی آپارتمان هر مالک الزام به بازسازی فضای مورد نظر خود است و در حین بازسازی می بایست از ایجاد مزاحمت برای همسایگان جلوگیری کند.
به همین منظور بهتر است پیش از بازسازی از تمامی همسایگان رضایت دریافت شود. همچنین قبل از بازسازی باید مدت زمان بازسازی به همسایگان اطلاع داده شود و تعهدی ضمن اینکه در زمان استراحت بازسازی انجام نمی شود به همسایگان ارائه گردد.
علاوه بر موارد فوق برای برخی از تعمیرات آپارتمان نیاز به دریافت مجوز از شهرداری خواهد بود.
تعمیراتی که موجب ایجاد تغییرات در راه پله ها می شود و همچنین احداث راه پله ها ملزم به دریافت مجوز از شهرداری می باشند.
همچنین اقداماتی اعم از رنگ آمیزی و نماکاری دیوارها نیازی به دریافت مجوز نخواهند داشت و بدون اخذ مجوز قابل انجام خواهند بود.

پیشنهاد پایانی به شما سروران ارجمند

در صورتی که ساکن محله صادقیه تهران هستید و خواستار خدمات بازسازی آپارتمان در صادقیه می باشید می توانید به معماری اول مراجعه نمائید.
تیم ما متشکل از بهترین متخصصان بازسازی است که بازسازی ساختمان مسکونی در تهران را از صفر تا صد و با بهترین قیمت به کارفرمایان ارائه می کند.
در صورتی که پرسشی در حوزه بازسازی آپارتمان دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با مشاوران ما در ارتباط باشید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =