تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر

تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر | معماری اول

بازسازی منزل با استفاده از متریال درجه یک توسط معماری اول


تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر با قیمت عالی

چیتگر، نام یکی از محله های محبوب و جذاب در منطقه 22 تهران می باشد.
این محله به دلیل وجود جاذبه های گردشگری مانند رودخانه چیتگر و همچنین آب و هوای مناسب، به عنوان یکی از مناطق مناسب برای ساخت و ساز آپارتمان به شمار می رود. به طوری که طی سالیان اخیر، ساخت و ساز شهرک ها و مجتمع های مسکونی در محله چیتگر افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.
از این رو افرادی که در این منطقه سکونت دارند، خواهان تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر هستند.
اگر در محله چیتگر سکونت داشته و قصد تخریب و بازسازی خانه خود را دارید، بهتر است این کار را به شرکت مهندسی و معماری معتبری بسپارید. از این رو پیشنهاد می کنیم با استفاده از خدمات شرکت تخصصی معماری اول، شاهد بازسازی مدرن و جذاب خانه های کلنگی و قدیمی خود در محله چیتگر باشید.

از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای محتوای ذیل را مطالعه کنید.

دلایل تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر

اگر در محله چیتگر صاحب خانه حیاط دار باشید، بدون شک تا به حال به فکر تخریب و بازسازی آن افتاده اید. چرا که خانه های حیاط دار به دلیل بافت قدیمی و قرارگیری در معرض رطوبت و دیگر عوامل مخرب، با گذشت زمان زیبایی و جذابیت خود را از دست می دهند. از این رو خانه های حیاط دار برای افزایش استحکام و عمر خود، نیاز به تخریب و بازسازی خواهند داشت.
از دیگر دلایل تخریب و بازسازی خانه حیاط دار، می توان به افزایش ارزش ملک اشاره نمود.
همانطور که گفتیم طی سالیان اخیر ساخت و سازهای فراوانی در محله چیتگر انجام شده است. به همین منظور منازل قدیمی و خانه های حیاط دار به دلیل از دست دادن جذابیت و زیبایی خود، گزینه مناسبی برای خرید نخواهند بود.
لذا اکثر ساکنینی که قصد فروش منازل خود را دارند، نسبت به تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر اقدام نموده و به ترتیب قیمت ملک خود را افزایش می دهند.

هزینه تخریب و بازسازی منزل

این نکته را به خاطر داشته باشید که تخریب و بازسازی خانه حیاط دار قدیمی، به هزینه بیشتری نسبت به بازسازی آپارتمان نیاز دارد. چرا که بخش اعظمی از بودجه مورد نیاز برای بازسازی این خانه ها، مربوط به بازسازی حیاط های قدیمی می شود. اما در حالت کلی می توان عوامل زیر را در تعیین قیمت تخریب و بازسازی خانه حیاط دار مؤثر دانست:

  1.  تخریب حیاط و هزینه حمل و نقل نخاله ها
  2.  طراحی نقشه برای حیاط
  3.  دستمزد مهندسان و کارگران
  4.  خرید مصالح مورد نیاز
  5.  تهیه تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی
  6.  کیفیت مصالح
هزینه تخریب و بازسازی منزل | معماری اول
بازسازی منزل قدیمی با هزینه مناسب

یک پیشنهاد ویژه

شرکت معماری اول به عنوان یکی از معتبرین شرکت های بازسازی در تهران، آماده ارائه خدمات خود در قالب تخریب و بازسازی خانه حیاط دار در چیتگر می باشد.
این شرکت با ارائه خدمات خود تحت نظر بهترین مهندسان و طراحان کشور، یکی از معتبرترین شرکت های ساخت و ساز و بازسازی خانه حیاط دار با قیمت مناسب در تهران به شمار می رود. بنابراین در صورتی که خواهان تخریب و بازسازی خانه حیاط دار خود در بالاترین سطح کیفی هستید، می توانید از طریق پل های ارتباطی، با ما تماس بگیرید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =