دکوراسیون داخلی مدرن در تهران

دکوراسیون داخلی مدرن در تهران | معماری اول

بهترین شرکت طراحی دکوراسیون داخلی در تهران


طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در تهران شیک و کم هزینه

اگر به دنبال سبکی نوآورانه برای دکوراسیون داخلی منزل خود هستید، دکوراسیون داخلی مدرن در تهران دقیقا همان چیزی است که باعث ایجاد فضایی شیک و به دور از شلوغی خواهد شد.
نتیجه طراحی دکوراسیون اصولی و هدفمند باعث می شود از کمترین فضا بیشترین استفاده را کرد و یک فضای گرم و صمیمی در خانه ایجاد نمود. با توجه به اینکه امروزه متراژ خانه ها کمتر شده پرداختن به دکوراسیون داخلی آنها نیاز به رعایت نکات بسیار زیادی می باشد. در نتیجه یک طراح دکوراسیون خوب به شما کمک می کند ناکارآمدترین فضا ها به فضاهایی پرکاربرد تبدیل شود. لذا باید در انتخاب طراح دکوراسیون داخلی در تهران دقت کنید تا بتوانید به ایده آل های خود دست یابید.

از شما خواهشمندیم 3 دقیقه ای تا پایان مطلب پیش رو همراه ما باشید.

آشنایی با دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن با استفاده از المان های ساده و مدرن باعث ایجاد فضایی به دور از تجملات خواهد شد. استفاده از مبلمان و المان هایی با خطوط صاف و بدون طرح در سبک دکوراسیون مدرن صورت می گیرد. در دکوراسیون داخلی مدرن در تهران از رنگ های خنثی و ملایم استفاده می شود تا سادگی را در خود حفظ نماید.
این سبک در دهه ۱۹۲۰ آغاز شد و به دلیل سادگی افراد زیادی به آن علاقه مند شدند.

ویژگی های دکوراسیون داخلی مدرن

در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن از وسایل کاربردی استفاده شده و چیدمان در این دکوراسیون باید هدفمند باشد. به گونه ای که اگر وسایل ضرورتی نداشته باشد باید آن را کنار گذاشت. به این ترتیب دکوراسیون داخلی شیک و به دور از شلوغی ایجاد خواهد شد. این سبک از دکوراسیون برای افرادی که به ایجاد نظم در خانه اهمیت می دهند بسیار مناسب می باشد. در دکوراسیون داخلی مدرن به دلیل سادگی و استفاده از رنگ های خنثی افراد احساس آرامش و خوبی خواهند داشت.

از دیگر ویژگی های دکوراسیون داخلی به سبک مدرن نوع متریال به کار رفته می باشد. معمولا در این سبک طراحان از متریال طبیعی مانند چوب در قسمت های مختلف خانه استفاده می کنند. برای مثال می توان از پارکت چوبی برای از بین بردن سردی رنگ های خنثی استفاده نمود.

لازم به ذکر است برای حفظ سادگی در دکوراسیون داخلی مدرن باید از مبلمان، فرش و پرده در اندازه مناسب و ساده استفاده شود. به طور مثال اگر مبلمان بیش از حد بزرگ باشد طراحی دکوراسیون را بر هم می زند.

ویژگی های دکوراسیون داخلی مدرن | معماری اول
ایجاد فضایی شیک و ساده با دکوراسیون داخلی مدرن

لزوم ایجاد فضای باز در دکوراسیون داخلی مدرن

چیدمان وسایل در این سبک از دکوراسیون باید به گونه ای باشد که فضای باز به اندازه کافی در منزل موجود باشد. این کار می تواند فضای داخلی را بزرگ تر نیز نشان دهد. استفاده‌ از پرده با رنگ های روشن و حریر که نور طبیعی بتواند به راحتی وارد منزل شود می تواند فضای داخلی را بزرگ نشان دهد.

کلام پایانی

چنانچه به دنبال فضایی شیک و ساده با طراحی بی نظیر و فوق العاده هستید طراحی دکوراسیون داخلی مدرن در تهران بهترین گزینه برای شما می باشد. مجموعه معماری اول با بهره مندی از تیم حرفه ای معماران، طراحان و دکوراتور های حرفه ای می توانند طراحی و دکوراسیون داخلی به سبک مدرن را به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان ایجاد نمایند.
دکوراسیون داخلی مدرن توسط تیم حرفه ای معماری اول باعث طراحی فضایی کاربردی شده و تمام ایده های شما عملی خواهد شد. جهت بهره مندی از مشاوره رایگان در خصوص دکوراسیون داخلی مدرن از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =