بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران

بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران | معماری اول

حضور طراحان و مهندسان توانا در شرکت معماری اول


بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران با بهترین امکانات و متریال

نیاوران نام یکی از لوکس ترین و مرفه ترین خیابان های منطقه 1 شهرداری تهران می باشد.
این خیابان به دلیل قرارگیری در شمالی ترین نقطه تهران، از آب و هوای مطلوبی برخوردار است. ضمناً خیابان نیاوران به عنوان یکی از محله های دارای دسترسی آسان نیز شناخته می شود. به همین خاطر مراکز تجاری متعددی در خیابان نیاوران احداث شده اند. لذا با توجه به بازار رقابتی در میان مراکز تجاری مختلف، بسیاری از صاحبان این ساختمان ها خواهان بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران هستند.
این متقاضیان می توانند با سپردن پروژه بازسازی ساختمان خود به شرکت مهندسی معتبر، تغییرات جذاب و مدرنی را در ساختمان خود اجرا نمایند.
لذا پیشنهاد می کنیم در صورتی که خواهان بازسازی ساختمان تجاری خود در محله نیاوران هستید، در این زمینه از طراحان و مهندسان توانای شرکت تخصصی معماری اول کمک بگیرید.

لطفا دقایقی را جهت مطالعه مطلب زیر همراه ما باشید.

نکات مهم در بازسازی ساختمان تجاری

از مهم ترین نکاتی که باید در بازسازی ساختمان تجاری مورد توجه قرار گیرند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1.  پیش از آغاز بازسازی ساختمان، بهتر است برنامه دقیقی برای این پروژه داشته و بودجه مورد نظر برای بازسازی ساختمان تجاری را در نظر بگیرید. برای این کار می توانید با پیمانکار معتبر مشاوره نموده و پس از بررسی اقدامات مورد نظر برای بازسازی ساختمان، از هزینه این پروژه آگاه شوید.
  2.  توصیه می کنیم برای اطمینان از اجرای اصولی و باکیفیت پروژه بازسازی، این کار را به مهندسان و طراحان خبره و مجرب بسپارید. این کار باعث می شود تا مراحل بازسازی با دقت بالایی انجام گرفته و طول عمر و کیفیت ساختمان تجاری به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد.
  3.  با توجه به اهمیت سرعت در بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران بهتر است قبل از آغاز پروژه، با پیمانکار خود در این زمینه بحث و تبادل نظر نمایید.
  4.  بازسازی ساختمان تجاری را به پیمانکارانی که این پروژه را با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند بسپارید.
  5.  هنگام بازسازی ساختمان تجاری، جزئیات این پروژه را با دقت بالایی بررسی نمایید.
نکات مهم در بازسازی ساختمان تجاری | معماری اول
لزوم انجام ضرورات لازم در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان تجاری چقدر زمان می برد؟

به طور کلی، مدت زمان اجرای پروژه بازسازی ساختمان تجاری بر اساس نوع پروژه و همچنین وسعت محدوده آن تعیین می شود. به عنوان مثال پروژه های ساده ای که تنها به بازسازی بخش های کوچکی مانند کف پوش ساختمان تجاری نیاز دارند، طی چند روز به اتمام می رسند.
در حالی که بازسازی ساختمان در مقیاس بزرگتر مانند ایجاد یا حذف یک پلان، به مدت زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. بنابراین لازم است برای اطلاع از زمان انجام پروژه بازسازی ساختمان های تجاری ، ابعاد و محدوده ساختمان و همچنین انتظارات کارفرما مورد ارزیابی قرار گیرند.

یک پیشنهاد ویژه

بازسازی ساختمان تجاری در نیاوران از خدماتی است که توسط شرکت معتبر معماری اول ارائه می شود.
این شرکت از بهترین و مجرب ترین طراحان و مهندسان کشور برای بازسازی ساختمان بهره مند می باشد. از این رو با سپردن پروژه بازسازی ساختمان تجاری به کادر مجرب شرکت معماری اول، شاهد اجرای بهترین و باکیفیت ترین المان های بازسازی و اتمام پروژه در اسرع وقت خواهید بود.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 6 =