بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در ونک

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در ونک | معماری اول

اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی در ونک | معماری اول


بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در ونک

ونک منطقه‌ای واقع در شمال تهران است و منطقه 3 شهرداری پایتخت ایران محسوب می‌شود. این منطقه بدلیل دارا بودن ساختمان‌های بلند، برج‌های تجاری و مراکز خرید متعدد در اطراف میدان ونک، یکی از میدان‌های اصلی شهر تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد، واقع شده‌ است.
در دنیای امروز، افراد به تجملات و زندگی پر زرق و برق اهمیت بسیاری میدهند. طراحی دکوراسیون داخلی، مجموعه عملیاتی است که در راستای تغییر شکل، چیدمان و ساختار فضا های داخلی منزل صورت میگیرد.

هدف از دکوراسیون داخلی اجرای تغییرات و راه هایی برای استفاده راحت تر و بهتر ساکنان میباشد. اما قبل از اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود، حتما یک شرکت مجرب و حرفه ای در این زمینه انتخاب نمایید. چرا که سپردن این کار به یک شرکت نامعتبر و بی تجربه منجر به بروز خسارت های جانی و مالی خواهد شد.

شرکت معماری اول با سالها تجربه و سوابق درخشان در ارائه این خدمات، بعنوان بهترین و معتبرترین شرکت بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در ونک شناخته می‌شود.

سروران ارجمند لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید

تفاوت بازسازی و دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان از جمله اقداماتی است پس از گذشت زمان، ساختمان به آن نیاز پیدا میکند. این عملیات سبب تازه سازی و ایجاد حس خوب در فضای منزلتان می‌شود. علاوه بر آن دیگر نیازی به پرداخت هزینه های فراوان برای ساخت مجدد نیست. اما دکوراسیون داخلی به معنای طراحی و هماهنگ سازی رنگ ها و سایر اسباب بصورت خلاقانه و هنرمندانه و همچنین تغییر چیدمان و انتخاب مناسب وسایل خانه، اتاق ها، آشپزخانه، پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی است. این امر براساس سلایق دلخواه شما پیاده سازی می‌شود. بطور کلی عواملی که سبب تمایز این دو رشته می‌شوند عبارتند از:

تمرکز و هدف

همانطور که در مطالب گذشته بیان کردیم، هدف از بازسازی بهبودی قابلیت بهره‌وری از فضای منزل است. از طرفی، طراحی دکوراسیون تمرکز بر تحول اثاثیه منزل و چیدمان بصورت هنری دارد. اما در برخی مواقع ممکن است طراحی داخلی در پروژه های بازسازی اجرا شود.

تفاوت بازسازی و دکوراسیون داخلی | معماری اول
تفاوت های بین بازسازی و دکوراسیون داخلی | معماری اول

تفاوت در عملکرد

یکی دیگر از تفاوت های مهم بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی محدوده کار است. در بازسازی خانه تمرکز بیشتر در نمای بیرونی ساختمان دارد، در صورتی که در مورد طراحی داخلی صدق نمی‌کند. در طراحی داخلی دکوراسیون سطح داخلی و خارجی در نظر گرفته میشود.

پیشنهاد ویژه برای سروران گرامی

برای بازسازی و طراحی دکوراسیون، نیاز است یک شرکت مجرب و توانمند را برگزینید. تا بتواند امور ساختمانی شما را به بهترین شکل ارائه دهد. پیشنهاد ما شرکت معماری اول است که با بکارگیری پیمانکاران و طراحان مجرب تمامی خدمات بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی در ونک را زیر نظارت مهندسان متخصص و ماهر با استفاده از بهترین متریال و مصالح به اجرا در می‌آورند. برای کسب اطاعات بیشتر از هزینه بازسازی خانه کلنگی در ونک به محتوای مربوطه مراجعه نمائید.
جهت مشاوره رایگان با کارشناسان شرکت ما از طریق راه های ارتباطی ذیل تماس حاصل فرمایید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =