بازسازی خانه ویلایی در شهران

بازسازی خانه ویلایی در شهران | معماری اول

حضور مهندسان مجرب در شرکت معماری اول


معرفی بهترین شرکت بازسازی خانه ویلایی در شهران

شهران نام یکی از محله های خوش آب و هوا و زیبا در منطقه 5 شهرداری تهران می باشد. این محله در شمال غربی تهران و در قسمت شرقی محله کن، قرار گرفته است.
شهران از جمله مناطقی است که در آن، خانه باغ های بی شماری وجود دارند. به صورتی که این منطقه به دلیل شرایط مطلوب جوی و قرارگیری در ارتفاعات، با نام باغ پیک نیز شناخته می شد.
لذا با افزایش قدمت ویلاها و خانه های این منطقه، بسیاری از مالکان به فکر بازسازی خانه ویلایی در شهران افتاده اند.
چنانچه شما نیز خواستار بازسازی خانه ویلایی خود در شهران هستید، می توانید در این زمینه از خدمات شرکت تخصصی معماری اول استفاده نمایید. با این کار، از کیفیت خدمات مطمئن بوده و بازسازی خانه ویلایی را با هزینه کمتری انجام خواهید داد.

لطفا چند دقیقه ای تا انتهای محتوای پیش رو ما را همراهی کنید.

تفاوت بازسازی خانه ویلایی با بازسازی ساختمان مسکونی

منظور از بازسازی خانه ویلایی، انجام اقدامات فنی در جهت افزایش طول عمر خانه از طریق تعمیر ساختار بنا، تعمیر تأسیسات، دیوارها و … است.
اما این پروژه، با نوسازی و بازسازی آپارتمان های مسکونی تفاوت های عمده ای دارد. به عنوان مثال در بازسازی خانه ویلایی، علاوه بر طراحی دکوراسیون خانگی، اقدامات مربوط به محوطه سازی و بازسازی نمای ساختمان نیز انجام می شود. در حالی که در بسیاری از پروژه های بازسازی آپارتمان مسکونی ممکن است تنها هدف کارفرما، بازسازی دکوراسیون داخلی بخش هایی از آپارتمان باشد.
از این رو می توان نتیجه گرفت در بازسازی خانه ویلایی باید به محوطه سازی و بازسازی نمای بیرونی ساختمان نیز دقت کنید. این موضوع در بازسازی آپارتمان های مسکونی از اهمیت کمتری برخوردار است.
یکی دیگر از تفاوت های بازسازی خانه ویلایی در شهران با بازسازی آپارتمان های مسکونی، به سرعت انجام پروژه مربوط است. زیرا بازسازی خانه ویلایی به دلیل عدم سکونت اکثر مالکین در ویلاها، با سرعت بیشتری نسبت به بازسازی آپارتمان مسکونی انجام می شود.
در ضمن بازسازی خانه ویلایی با توجه به وسعت پروژه و زیاد بودن متراژ ساختمان، نسبت به بازسازی آپارتمان با هزینه بیشتری اجرا خواهد شد.

اقدامات لازم برای بازسازی خانه ویلایی

برای بازسازی خانه های ویلایی در شهران لازم است تا اقدامات زیر انجام شود:

  1.  ابتدا اهداف خود از بازسازی خانه ویلایی را مشخص نموده و از قوانین شهرداری در این زمینه آگاه شوید.
  2.  برای افزایش کیفیت بازسازی و همچنین کاهش هزینه های پروژه، بهتر است بازسازی را به بهترین شرکت بازسازی ساختمان در تهران بسپارید
  3.  پس از مشاوره با شرکت پیمانکاری و تعیین اهداف بازسازی خانه ویلایی، بودجه مناسبی برای این پروژه در نظر بگیرید.
  4.  زمان لازم برای اجرای پروژه را تخمین زده و بازسازی خانه ویلایی را مطابق با انتظارات خود آغاز نمایید.
اقدامات لازم برای بازسازی خانه ویلایی | معماری اول
مراحل اولیه بازسازی خانه ویلایی

پیشنهاد ما به سروران گرامی

اگر قصد بازسازی خانه ویلایی در شهران را دارید توصیه می کنیم با استفاده از خدمات شرکت تخصصی معماری اول، بهترین و باکیفیت ترین نوع بازسازی را در خانه خود انجام دهید.
علاوه بر بازسازی خانه ویلایی، این مجموعه بازسازی ساختمان مسکونی در تهران را نیز به بهترین شکل انجام می دهد.
چنانچه در این زمینه به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر نیاز دارید، می توانید با شرکت معماری اول تماس گرفته و جواب پرسش های خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =