بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب

بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب | معماری اول

بهترین شرکت بازسازی در ایران


بهترین مرکز بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب

شهرک غرب یکی از محله های پرتردد در غرب تهران و در جنوب سعادت بوده و در شهرداری منطقه 2 این شهر قرار دارد.
در واقع شهرک غرب، از جمله محله های قدیمی تهران است که از شمال به بلوار دادمان، از جنوب به بزرگراه همت، از غرب به بلوار یادگار امام و از شرق به بزرگراه چمران دسترسی دارد.

در حال حاضر بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب به دلیل پرتردد بودن و سهولت دسترسی به این منطقه، با استقبال قابل قبولی مواجه شده است. چرا که بازسازی ساختمان تجاری، نقش بسزایی در افزایش فروش و رونق کسب و کار در واحدهای تجاری دارد.
در صورتی که خواهان بازسازی ساختمان تجاری خود مطابق با دانش روز و متدهای جدید هستید، بهتر است در این زمینه از خدمات شرکت معتبر مهندسی بهره مند شوید.
لذا پیشنهاد می کنیم بازسازی ساختمان تجاری خود با جذابیت و کیفیت مطلوب را به معماران و طراحان توانای شرکت معماری اول بسپارید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

مراحل بازسازی ساختمان تجاری

بازسازی ساختمان تجاری مجموعه اقداماتی است که به منظور گسترش فضای موجود و یا افزایش ارزش ریالی ساختمان انجام می گیرد.
در ضمن این اقدام برای رفع ایرادات، انجام تعمیرات و افزایش جذابیت ساختمان تجاری نیز کاربرد دارد. به طوری که امروزه بسیاری از دفاتر خصوصی، خرده فروشی ها، شرکت های تجاری و … از بازسازی ساختمان تجاری برای افزایش بازدهی کاری، جذابیت ساختمان و افزایش فضای کاربردی بنا استفاده می کنند.

به طور کلی بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب در مراحل زیر انجام می گیرد:

  1. برنامه ریزی و تعیین بودجه مورد نظر برای بازسازی ساختمان تجاری
  2. استخدام شرکت معماری معتبر و باسابقه
  3. بازدید ساختمان ها و مناطق اطراف ساختمان
  4. انجام امور مربوط به طراحی اولیه و پیش ساخت
  5. تهیه طرح های مفهومی و شماتیک برای بازسازی ساختمان تجاری
  6. نهایی کردن قرارداد بازسازی و تهیه مصالح
  7. شروع پروژه بازسازی
مراحل بازسازی ساختمان تجاری | معماری اول
بازسازی ساختمان های تجاری

مدت زمان لازم برای بازسازی ساختمان تجاری

به طور کلی مدت زمان لازم برای بازسازی ساختمان تجاری به مساحت و محدوده پروژه بستگی دارد. به این صورت که هر چقدر ابعاد و متراژ ساختمان تجاری بزرگ تر باشد، مدت زمان بیشتری برای بازسازی آن نیاز خواهد بود.
در ضمن ساده یا پیچیده بودن پروژه نیز تأثیر زیادی بر مدت زمان بازسازی دارد. به طوری که بازسازی ساختمان تجاری که تنها به تعویض کف پوش و رنگ کردن دیوارها نیاز دارد، در مدت چند هفته به اتمام خواهد رسید. در حالی که بازسازی ساختمان تجاری در مقیاس بزرگتر با شدت تخریب بیشتر، ممکن است تا چندین ماه طول بکشد.

پیشنهاد ما به سروران گرامی

چنانچه خواستار بازسازی ساختمان تجاری در شهرک غرب هستید، پیشنهاد می کنیم با شرکت مجرب و باسابقه معماری اول تماس بگیرید. ما در این شرکت ضمن بهره مندی از بهترین و مجرب ترین مهندسان، طراحان و معماران کشور، خدمات خود را با هزینه های بسیار مناسبی ارائه می دهیم.
پس در صورتی که خواهان بازسازی ساختمان های تجاری با قیمت مناسب و کیفیت و مقاومت بی نظیر هستید، می توانید از خدمات شرکت معماری اول استفاده نمایید.
با این کار ضمن بهره مندی از مزایای ذکر شده، شاهد اجرای پروژه بازسازی در کوتاه ترین زمان ممکن و اتمام آن در مدت زمان تعیین شده خواهید بود.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =