بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه

بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه | معماری اول

بازسازی باغ و ویلا زیر نظر مهندسین حاذق


صفر تا صد بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه

به طور معمول عمر مفید ساختمان، باغ یا ویلا بین 30 تا 50 سال است و ممکن است بعد از گذشت این مدت زمان، آسیب هایی به آن وارد شود که دیگر قابل استفاده نباشد. در فرآیند بازسازی باغ، ویلا و فضایی که سال ها پیش ساخته شده و نیاز به تعمیر و مرمت دارد فضای جدیدی ایجاد می شود که مدرن، مفید، شیک و زیبا است و رفاه و آسایش بیشتری به همراه خود دارد.
در صورتی که قصد بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه را دارید و می خواهید ویلای خود را از نظر استحکام و زیبایی تقویت نمایید می توانید شرکت معماری اول را برای این کار در نظر بگیرید.

لطفا 3 دقیقه ای از وقت خود را جهت مطالعه مطلب پیش رو به ما اختصاص دهید.

مراحل بازسازی باغ و ویلا

اولین کاری که برای بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه باید انجام دهید انتخاب یک شرکت و پیمانکار باتجربه برای این کار می باشد. سپس با مشاوره های لازم و برآورد هزینه ها به بستن قرارداد روی آورید.

برای شروع کار ابتدا باید ایده و خواسته های خود را با پیمانکار در میان بگذارید تا مشخص شود این ایده ها عملی می شود یا خیر. سپس نقشه وضع موجود باغ و ویلا تهیه می شود. و تغییرات نهایی که قرار است اعمال شود به طور مشخص و دقیق ذکر خواهد شد.

در مرحله بعد اگر نیاز به تخریب باشد اکیپ تخریب در محل حاضر می شود و مراحل تخریب آغاز خواهد شد. سپس در صورت لزوم تعمیرات تاسیسات برقی و مکانیکی انجام خواهد شد.
در مرحله بعد بازسازی نما، دیوار ها، سقف، کفپوش، حیاط و استخر انجام می شود و در نهایت مرحله نازک کاری که شامل دکوراسیون و دیزاین نهایی است انجام خواهد شد.

نکات مهم در بازسازی باغ و ویلا

در صورتی که قصد بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه را دارید و مسئله بودجه برای شما اهمیت دارد، بهتر است برای بازسازی اولویت بندی کنید. برای بازسازی باغ و ویلا چند نکته زیر را در نظر داشته باشید:

  1. در بازسازی، بخش فنی و تخصصی ویلا مانند بخش های فنی و تاسیساتی اولویت بیشتری دارند. سیستم برق، لوله کشی و … جزء این بخش ها می باشند که میزان سلامت آنها در اولویت قرار دارد.
  2. قسمت هایی از ساختمان که موجب ایجاد خسارت به باغ و ویلا می شود را حتما تعمیر کنید. به عنوان مثال کف پوش و عایق بندی بخش های مختلف ویلا اگر مناسب نباشد موجب انتقال نم و رطوبت به دیوار های مجاور شده و پوشش ساختمان را تخریب می کند.
نکات مهم در بازسازی باغ و ویلا | معماری اول
بازسازی باغ و ویلا با بهترین متریال

پیشنهاد پایانی به سروران ارجمند

بازسازی باغ و ویلا ازجمله اقداماتی است که نیازمند به یک پیمانکار و شرکت بازسازی خوب و معتبر می باشد تا این کار را با استفاده از باکیفیت ترین متریال و جدیدترین طرح های معماری روز دنیا برای شما انجام دهد.
اگر به دنبال یک شرکت خوب برای بازسازی باغ و ویلا در فرمانیه هستید، پیشنهاد می کنیم این کار را به تیم حرفه ای معماری اول بسپارید.
شرکت معماری اول با بیش از 30 سال سابقه بازسازی ساختمان، باغ و ویلا خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می نماید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − یازده =