نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری

نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری | معماری اول

بازسازی آپاتمان با متریال درجه یک


نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری با بهترین متریال

خیابان مطهری، یکی از خیابان های اصلی و مهم در منطقه 7 تهران می باشد. این خیابان از محله های متعددی مانند یوسف آباد، عباس آباد، اندیشه، سهروردی و باغ صبا عبور کرده و به معابری از قبیل بزرگراه صیاد شیرازی، شریعتی و جاده قدیم شمیران دسترسی دارد.
با توجه به دسترسی آسان و گسترش آپارتمان سازی در این منطقه، نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که نوسازی ساختمان در این خیابان نسبت به ساخت مجدد آپارتمان، به بودجه کمتری نیاز دارد.
در ضمن از طریق نوسازی آپارتمان نیز می توان کیفیت و استحکام ساختمان را بهبود ببخشیده و آپشن های مدرن و جدیدی را به آن افزود. البته به شرطی که امور مربوط به نوسازی آپارتمان مسکونی را به شرکت معماری معتبر و باسابقه ای بسپارید.
لذا پیشنهاد می کنیم برای اطمینان از کیفیت و استحکام ساختمان پس از نوسازی و همچنین به کارگیری آیتم های به روز و مدرن در آن، از خدمات شرکت تخصصی معماری اول استفاده کنید.

لطفا چند دقیقه ای تا انتهای مطلب ذیل همراه ما باشید.

نوسازی آشپزخانه آپارتمان مسکونی

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های آپارتمان مسکونی است که به نوسازی اصولی و باکیفیت نیاز دارد. چرا که بسیاری از آشپزخانه های قدیمی به صورت دیوارهای بسته طراحی و اجرا می شدند. بنابراین برای مدرن سازی این آشپزخانه لازم است تا اقدامات لازم برای برداشتن دیوار اصلی و اپن کردن آن را انجام دهید.
در ضمن با استفاده از راهکارهای دیگری مانند تعویض کابینت و قفسه ها، نصب آسمان مجازی و سقف کاذب، تعویض کاشی های بین کابینتی و … نیز می توانید نوسازی آشپزخانه را به شیوه مدرن و جذاب انجام دهید.

نوسازی پذیرایی آپارتمان مسکونی

پذیرایی، از جمله مناطق مهمی از منزل است که باید در نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری مد نظر قرار گیرد. چرا که نوسازی پذیرایی منزل، تأثیر بسزایی در تغییر فضای ساختمان و کاربردی و جذاب نمودن آن دارد.
لذا برای نوسازی این قسمت می توان برخی از دیوارهای پذیرایی را حذف نمود.
البته نوسازی پذیرایی با انجام راهکارهای ساده ای مانند نصب کاغذ دیواری و تغییر در نورپردازی پذیرایی نیز امکان پذیر است.
در ضمن با افزودن مبلمان جدید و مدرن، استفاده از المان های تزئینی و دکوراتیو و … نیز می توان اقدامات مربوط به نوسازی آپارتمان مسکونی را به سهولت انجام داد.

نوسازی پذیرایی آپارتمان مسکونی | معماری اول
بازسازی اصولی پذیرایی توسط تیم حرفه ای

نوسازی سرویس بهداشتی آپارتمان مسکونی

نوسازی سرویس بهداشتی به دلیل قرارگیری این نقطه تحت تأثیر مداوم رطوبت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که تأسیسات سرویس بهداشتی پس از گذشت مدتی خراب شده و به تعمیر یا تعویض نیاز دارند.
بنابراین برای نوسازی سرویس بهداشتی می توان اقداماتی مانند تعمیر لوله کشی، تعویض شیرآلات، نصب کابین حمام، توالت فرنگی و … را انجام داد.

یک پیشنهاد ویژه

برای نوسازی آپارتمان مسکونی در مطهری می توانید از کادر مجرب و حرفه ای شرکت معماری اول بهره مند شوید. شرکت معماری اول، گروهی متشکل از افراد متخصص و مجرب در زمینه های مختلف طراحی، مهندسی، معماری و سایر امور مربوط به ساخت و بازسازی داخلی ساختمان در دهکده المپیک و دیگر نقاط تهران است. لذا با سپردن نوسازی آپارتمان مسکونی به کادر مجرب این شرکت، شاهد به روز رسانی امکانات ساختمان و ایجاد دکوراسیونی خاص و لاکچری در آن خواهید بود.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =