بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه | معماری اول

شرکت برتر در زمینه بازسازی منزل


بهترین مرکز بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه یکی از دغدغه های مهم برای افرادی است که خواهان نوسازی این بخش از منزل هستند.
آشپزخانه، یکی از مهم ترین بخش های منزل است که بانوان اکثر زمان خود را در آن می گذرانند. از این رو جذابیت و کارایی این بخش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
پس با توجه به وجود فضاهای غیر قابل استفاده و کاهش جذابیت دکوراسیون آشپزخانه های قدیمی، بسیاری از افراد خواهان بازسازی و تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند.

بازسازی آشپزخانه از پروژه هایی است که به حضور افراد کاردان و ماهر نیاز دارد. زیرا سپردن بازسازی آشپزخانه به یک تیم قدرتمند و حرفه ای، علاوه بر افزایش کاربرد و زیبایی این بخش، در صرفه جویی هزینه ها نیز نقش مؤثری دارد.
از این رو پیشنهاد می کنیم بازسازی آشپزخانه قدیمی و سنتی منزل خود را به شرکت معتبر معماری اول بسپارید. چرا که این شرکت در زمینه بازسازی آپارتمان با کمترین هزینه در تهران رزومه درخشانی دارد.

لطفا چند دقیقه ای جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

ایده های جذاب برای بازسازی آشپزخانه با کمترین هزینه

در صورتی که آشپزخانه تان دارای دکوراسیون قدیمی و یکنواخت است، می توانید با استفاده از ایده های مدرن، آشپزخانه خود را به محیطی به روز و جدید تبدیل نمایید.
البته به این نکته توجه کنید که هدف از بازسازی آشپزخانه، تنها تغییر و ایجاد جذابیت دکوراسیون نیست. بلکه امکان دارد بازسازی آشپزخانه با اهداف مختلف مانند تعمیرات نیز انجام گیرد.

ایده های جذاب برای بازسازی آشپزخانه با کمترین هزینه | معماری اول
بازسازی آشپزخانه مطابق با سلیقه کارفرما

برخی از ایده های جذاب و خلاقانه برای بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه عبارتند از:

بازسازی کابینت ها

کابینت ها بخش عمده ای از فضای آشپزخانه را به خود اختصاص داده اند. از این رو بازسازی کابینت ها نقش مؤثری در افزایش جذابیت و مدرن شدن آشپزخانه دارد.
توجه داشته باشید که تعویض کابینت های آشپزخانه، نیازمند صرف هزینه های بسیار زیادی است. البته روش های کم خرج تری نیز برای بازسازی کابینت ها وجود دارد. به این صورت که اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در کابینت های آشپزخانه با کمترین هزینه هستید، می توانید درب های کابینت ها را تعویض نمایید.
در ضمن می توانید از دستگیره های جدید برای افزایش جذابیت کابینت ها استفاده کنید. استفاده از صفحات رو کابینتی نیز گزینه مناسبی برای تغییر رنگ کابینت ها محسوب می شوند. البته در صورت استفاده از این متریال، دقت کنید که رنگ صفحات رو کابینتی با دیزاین آشپزخانه متناسب باشد. همچنین این صفحات، از جنس ضد خش و ضد ضربه باشند.

نصب لوسترهای مدرن

نورپردازی یکی از ارکان مهم و ضروری در بازسازی آشپزخانه می باشد. از این رو استفاده از لوسترهای جدید و مدرن به عنوان مهم ترین گام در جهت بازسازی این قسمت به شمار می رود.
در انتخاب لوستر آشپزخانه، دقت کنید که این کالا را متناسب با دیزاین آشپزخانه خریداری کنید.

رنگ آمیزی دیوارها

یکی از روش های بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه به تغییر رنگ دیوارهای آشپزخانه ارتباط دارد.
البته اگر در آشپزخانه خود از وسایل رنگی استفاده می کنید، پیشنهاد می شود دیوارهای این بخش را با رنگ خنثی رنگ آمیزی کنید.

بازسازی دیوار پوش آشپزخانه

پس از بازسازی کابینت های آشپزخانه توصیه می شود از دیوار پوش های بین کابینتی متناسب با رنگ و دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید.
برای این کار می توانید دیوار پوش هایی مانند کاشی طرح دار که با ملات نصب می شوند را به کار برید. البته در حال حاضر نسل جدید دیوار پوش های بین کابینتی از نوع پشت چسب دار بوده و به سهولت در آشپزخانه نصب می شوند.

بازسازی کفپوش

پوشش کف آشپزخانه از قسمت هایی است که در معرض فرسودگی بیشتری نسبت به بخش های دیگر قرار دارد. بنابراین پس از گذشت مدتی، به تعویض کف پوش آشپزخانه نیاز خواهید داشت.
برای این کار نیازی به کندن کف پوش و صرف هزینه بالا برای نصب آن نیست. بلکه تنها با خرید کاشی مورد نظر و استفاده از چسب مخصوص می توانید کف آشپزخانه را بازسازی نمایید.

استفاده از لوازم جدید

بهترین روش برای بازسازی آشپزخانه قدیمی، تعویض لوازم قدیمی با ابزارها و وسایل مدرن است. به عنوان مثال اگر خواهان بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه هستید، می توانید لوازم دم دستی و ارزان مانند ست دم کنی، دستگیره ها و حتی سرویس پلاستیک آشپزخانه را تعویض نمایید.
در ضمن نصب پرده جدید با طرح مدرن نیز می تواند در بازسازی آشپزخانه با هزینه کم، نقش مؤثری داشته باشد.

تعویض پیشخوان

تغییر اپن آشپزخانه قدیمی یکی از ایده های جذاب برای بازسازی آشپزخانه می باشد. لذا در صورتی که سطوح پیشخوان و کابینت های آشپزخانه، قدیمی شده اند می توانید با خرید سطوح جدید که به صورت آماده به فروش می رسند، جذابیت این بخش را افزایش دهید.

استفاده بهینه از فضاهای بلااستفاده آشپزخانه

یکی از ایده های مبتکرانه برای بازسازی آشپزخانه قدیمی، استفاده از فضاهای پرت و بلااستفاده آشپزخانه می باشد.
به این صورت که با نصب قفسه های بلند و باریک یا پهن و کوتاه می توانید از این فضا، نهایت استفاده را داشته باشید. در ضمن افزودن قفسه، علاوه بر استفاده بهینه از فضای آشپزخانه، باعث جذابیت دکوراسیون این بخش نیز خواهد شد.
در این حالت دقت کنید که قفسه های نصب شده در فضای پرت آشپزخانه، درب نداشته باشند.

بازسازی سقف آشپزخانه

یکی از ایده های جذاب در بازسازی آشپزخانه، بازسازی سقف این فضا می باشد. برای این کار می توان از نورپردازی مناسب و یا اجرای سقف کاذب در آشپزخانه استفاده نمود.
سقف کاذب کناف، پی وی سی، طلقی، آسمان مجازی، چوبی و شیشه ای از انواع المان هایی هستند که می توانید برای بازسازی سقف آشپزخانه از آنها استفاده کنید.

بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه | معماری اول
تخریب و نوسازی آشپزخانه با استفاده از بهترین متریال

پیشنهاد ما به سروران ارجمند

اگر در زمینه بازسازی آشپزخانه قدیمی با کمترین هزینه به راهنمایی بیشتری نیاز دارید می توانید با مشاوران ما در شرکت معماری اول تماس بگیرید. همچنین با سپردن پروژه بازسازی آشپزخانه خود به کادر مجرب این شرکت، از بابت کیفیت و جذابیت بازسازی آشپزخانه اطمینان خاطر داشته باشید.
چرا که شرکت معماری اول، متشکل از کادر مجرب و ماهری است که از ایده های مدرن و مبتکرانه ای در امر بازسازی ساختمان استفاده می کنند.
پس با انجام پروژه بازسازی آشپزخانه توسط طراحان و معماران حرفه ای این مجموعه، شاهد به کارگیری مصالح باکیفیت و المان های جذاب و شیک در آشپزخانه خواهید بود.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
4/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =