هزینه تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک 🛠️

تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک | معماری اول

بازسازی توسط مهندسان حرفه ای


هزینه تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک چقدر است؟

ولنجک یکی از بهترین و جذاب ترین محله های شمال تهران است که در منطقه 1 پایتخت قرار دارد.
این خیابان از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به پارک وی، از غرب به محله درکه و از شرق به رودخانه ولنجک متصل است.
با وجود نوساز بودن بخش قابل توجهی از ساختمان های محله ولنجک، ساختمان های قدیمی با بافت فرسوده نیز در این محله قابل مشاهده هستند. لذا با توجه به موقعیت بسیار خوب محله ولنجک، بسیاری از ساکنین ساختمان های قدیمی در این محله خواهان بازسازی ساختمان خود هستند.
این افراد می توانند پس از اطلاع از هزینه تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک نسبت به استفاده از خدمات شرکت معتبر برای بازسازی ساختمان در این محله اقدام کنند.
در صورتی که از ساکنین محله ولنجک بوده و به دنبال بهترین شرکت ساختمان سازی در این خیابان هستید، می توانید از خدمات شرکت تخصصی معماری اول، به عنوان معتبرترین شرکت ساختمان سازی در تهران استفاده کنید.

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

محاسبه هزینه های بازسازی آپارتمان 100 متری

بهتر است بدانید برای محاسبه هزینه بازسازی ساختمان 100 متری در ولنجک، باید معیارهای مختلفی را مورد ارزیابی قرار دهید.
لذا برای محاسبه هزینه کلی بازسازی آپارتمان توصیه می شود فاکتورهای زیر را مورد ارزیابی قرار دهید:

هزینه بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک | معماری اول
بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در تهران

هزینه تخریب

مرحله تخریب به عنوان یکی از مراحل اصلی بازسازی ساختمان به شمار می رود. به طوری که در این مرحله، قسمت های فرسوده و قدیمی ساختمان تخریب شده و زمینه لازم برای اجرای مراحل بعد آماده می شود.
لذا برای محاسبه هزینه تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک باید هزینه های مربوط به مرحله تخریب را نیز مورد ارزیابی قرار دهید.

هزینه تخریب به عوامل مختلفی مانند وسعت قسمتی که قرار است تخریب شود و همچنین دستمزد کارگران تخریب بستگی دارد.
در ضمن برای محاسبه دقیق هزینه این مرحله باید هزینه مربوط به اجاره ماشین های مخصوص برای انتقال نخاله های ساختمانی را نیز مد نظر قرار دهید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی، سهم بزرگی از هزینه بازسازی کلی آپارتمان 100 متری را به خود اختصاص می دهد. چرا که این قسمت به دلیل قرارگیری در معرض مستقیم رطوبت، معمولاً دچار آسیب دیدگی بیشتری نسبت به دیگر بخش های آپارتمان می شود.
لذا برای محاسبه هزینه بازسازی سرویس بهداشتی باید موارد مختلفی از قبیل هزینه تعویض شیرآلات، بازسازی کف و دیوارها، بازسازی عایق رطوبت، نصب تجهیزات و المان های جدید و … را مورد ارزیابی قرار دهید.

خاطر نشان می شود در صورتی که عایق رطوبتی سرویس بهداشتی و کاشی های دیوار و کف دچار آسیب دیدگی نشده و به بازسازی نیاز نداشته باشند هزینه بازسازی این قسمت، کاهش محسوسی خواهد داشت.

یک پیشنهاد ویژه برای سروران گرامی

اگر به دنبال بهترین شرکت بازسازی برای کاهش هزینه تخریب و بازسازی آپارتمان 100 متری در ولنجک هستید، ما استفاده از خدمات شرکت تخصصی معماری اول را پیشنهاد می کنیم. چرا که این شرکت ضمن برخورداری از کادر متخصص در تمام زمینه های بازسازی ساختمان، مناسب ترین هزینه را برای خدمات ارزنده خود دریافت می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه بازسازی خانه کلنگی در ولنجک به محتوای مربوطه مراجعه نمائید. همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی ذیل در تماس باشید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =