هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن

هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن | معماری اول

هزینه بازسازی خانه کلنگی و قدیمی در جردن | معماری اول


هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن چقدر است؟

منطقه جردن واقع در تهران، از جنوب به میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و بسوی شمال ادامه دارد. این بزرگراه بعد از یک پیچ به سمت شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس میگذرد و در سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در الهیه، پایان می‌یابد.
همچنین این بلوار از سوی شمال از طریق مترو شهید صدر، از جنوب مترو مصلی و در تقاطق به مترو میرداماد قابل دسترس است.
در محله جردن بدلیل موقعیت جغرافیایی، متقاضیان زیادی برای بازسازی و نوسازی ساختمان و منزل وجود دارد. اما پیش از بازسازی، میبایست به بودجه بندی و برآورد هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن بپردازید.

سروران ارجمند خواهشمندیم دقایقی در این مقاله با ما همراه باشید

بازسازی ساختمان چگونه انجام می‌شود؟

نوسازی ساختمان یعنی بوجود آوردن تغییراتی که باعث بهبودی و حس خوب در فضای خانه میشود. بازسازی خانه می‌تواند برای بروز رسانی آن با سبک‌های جدیدتر در بعضی قسمت‌ های خانه انجام شود. در ادامه به ترتیب مراحل بازسازی میپردازیم:

بررسی وضعیت ساختمان

هر گونه ایراد و مشکل جزئی و کلی که ساختمان دارد، مورد بررسی قرار میگیرد، که شامل شناسایی سیستم های برقی، گرمایشی و سرمایشی و ساختار بنا و غیره است.

برنامه ریزی دقیق و اصولی فضا داخلی و خارجی

در این مرحله، متراز و اندازه اتاق ها، آشپزخانه و درب و پنجره ها و غیره تعیین میشود، که چه تغییراتی در آن اعمال شود.

انتخاب و خرید مصالح ساختمانی

این بخش از مراحل بازسازی ساختمان، به انتخاب متریال ساختمانی اقدام میشود. که شامل مواردی از جمله پوشش دیوارها، نوع سرامیک و کف ها است.

<yoastmark class=

برآورد هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن

برای ارزیابی و برآورد هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن ، ابتدا باید بخش های مختلف خانه را بررسی کنید، و سپس برای هر قسمت قیمت حدودی را بدست آورید. علاوه بر آن هزینه های مربوط به نیروی انسانی شامل پرداخت دستمزد کارگران و مهندسان، حمل و نقل و خرید مواد را در نظر بگیرید و طبق آن هزینه ها را محاسبه کنید.

یک پیشنهاد ویژه برای هموطنان عزیز

همانطور که میدانید بازسازی خانه قدیمی و کلنگی بدلیل فرسودگی بافت، هر خطا و اشتباهی که در بازسازی رخ دهد، احتمال دارد خطرات مالی و جانی زیادی بوجود بیاورد. بنابراین توصیه می‌شود برای جلوگیری از خسارت، خدمات پروژه ساختمانی خود را به یک شرکت مجرب و توانمند بسپارید. شرکت معماری اول با سالها تجربه و سوابق درخشان در زمینه بازسازی و تعمیرات ساختمان آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن و مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره تماس درج شده در زیر تماس بگیرید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =