بازسازی ساختمان لوکس در جردن

بازسازی ساختمان لوکس در جردن | معماری اول

بهترین شرکت ساخت و ساز در تهران


بهترین شرکت بازسازی ساختمان لوکس در جردن

قرارداد مشارکت در ساخت که میان سازنده و مالک منعقد می شود، در مورد انواع پروژه های ساختمانی از جمله تجاری، مسکونی و … اجرا می شود. ساخت آپارتمان به صورت مشارکتی یکی از بهترین روش ها برای صاحب ملک شدن می باشد. در شرایطی که مالک زمین یا ساختمان قصد احداث واحد های مسکونی یا تجاری را دارد اما به دلایلی مانند پول و سرمایه کافی، توانایی این کار را ندارد می تواند با کمک یک سازنده حرفه ای پروژه ساخت و ساز خود را آغاز نماید.
بازسازی ساختمان لوکس در جردن می تواند به افرادی که قصد ساخت و ساز در این منطقه را دارند کمک کند. به این ترتیب یک قرارداد میان سازنده و مالک منعقد می شود که طبق آن بخش یا درصدی از پروژه به طرف سازنده تعلق می گیرد. در نهایت تقسیم هزینه میان مالک و سازنده انجام خواهد شد.

لطفا چند دقیقه ای تا پایان مطلب زیر ما را همراهی کنید.

مراحل ساخت آپارتمان

ساخت آپارتمان مسکونی مراحل متعددی دارد که از خرید زمین و اخذ مجوز های لازم شروع می شود و با تحویل کلید به مالک پایان می یابد. کسانی که قصد بازسازی ساختمان لوکس در جردن را دارند بهتر است با مراحل ساخت آپارتمان آشنا شوند.

خرید زمین

اولین و سخت ترین مرحله از ساخت آپارتمان تهیه کردن زمین آن می باشد. در مرحله خرید زمین باید دقت بسیار زیادی به خرج دهید. هنگام خرید زمین حتما به این نکته توجه نمایید که زمینی که قرار است بخرید در گرو بانک نباشد. پس تحقیقات کامل را در خصوص خرید زمین انجام دهید.

اخذ مجوز های ضروری

پس از خرید زمین با استفاده از سند آن باید بتوانید تمامی مجوز های لازم برای ساخت و ساز را تهیه نمایید. جهت گرفتن مجوز های مورد نیاز باید این مراحل را طی کنید:

  1. تشکیل پرونده
  2. بازدید زمین
  3. دستور نقشه و طراحی نقشه معماری
  4. پرداخت عوارض
  5. چاپ پروانه یا مجوز ساخت

در طی این مراحل برای تشکیل پرونده باید به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز مانند اصل و کپی سند، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی و … را تهیه کنید.

بستن قرارداد با پیمانکار

یکی از مراحل مهم در ساخت آپارتمان بستن قرارداد با یک پیمانکار خوب و باتجربه است. با این کار خیال مالک بابت ساخت آپارتمان خود راحت خواهد بود. زیرا یک پیمانکار حرفه ای و کاربلد تمام مراحل ساخت آپارتمان را به درستی طی می کند و از متریال باکیفیت برای ساخت و ساز استفاده می کند.

مراحل دیگر بازسازی ساختمان لوکس در جردن که شامل گودبرداری، مقاوم سازی، پیاده کردن بتن و … بر عهده پیمانکار و مهندسین ناظر بوده که هر یک باید به درستی طی شود.

مراحل ساخت آپارتمان | معماری اول
بستن قرارداد با پیمانکار حرفه ای برای ساخت آپارتمان

یک پیشنهاد ویژه به سروران ارجمند

اگر به دنبال ساخت آپارتمانی شیک، امن و مناسب هستید، همکاری با شرکت معماری اول می تواند بسیار در این زمینه به شما کمک کند. شرکت ساخت و ساز معماری اول با بیش از 30 سال سابقه با بهره مندی از تیم حرفه ای مهندسان و پیمانکاران به صورت حرفه ای در حوزه ساخت آپارتمان فعالیت می کند.

جهت بازسازی ساختمان لوکس در جردن می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر پرسش های خود را از شرکت معماری اول مطرح کنید. همکاران ما در این مجموعه شما را راهنمایی خواهند کرد.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از هزینه بازسازی خانه کلنگی در جردن مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =