محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد

محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد | معماری اول

بهترین شرکت محوطه سازی فضای سبز با کاربری های متنوع


مدرن ترین محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد

خیابان میرداماد که در منطقه ۳ تهران قرار دارد از خیابان های شریانی تهران است و از محله ونک عبور می کند. این خیابان در نزدیکی بزرگراه جردن، عباس پور و مدرس قرار گرفته، و از سوی شرق به خیابان شریعتی و از سمت غرب به خیابان ولیعصر دسترسی دارد.
برای محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد باید از متخصصین حرفه ای در این حوزه کمک گرفت.
به دلیل تغییر سبک زندگی و دور شدن از فضای طبیعی بسیاری از افراد علاقه مند به محوطه سازی فضای سبز می باشند. لذا طراحی محوطه فضای سبز روز به روز در حال افزایش است.

لطفا چند دقیقه ای جهت بهره مندی از مطلب ذیل ما را همراهی نمایید.

محوطه سازی مخصوص چه مکان هایی است؟

به طور خلاصه محوطه سازی به فضای خاصی محدود نمی شود، و می توان گفت هر فضایی که در مسیر عبور و مرور قرار گیرد و دارای چشم اندازه باشد را می توان با انجام محوطه سازی آن را به فضایی زیبا و دلنشین تبدیل نمود.
محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد نیز بسیار مورد توجه بوده و طراحی های متنوعی را می توان برای آن انجام داد. لازم به ذکر است هر فضایی با توجه به کاربری خود محوطه سازی مخصوص به خود را خواهد داشت. سلیقه و خلاقیت افراد در اجرای محوطه سازی در کیفیت و زیبایی آن تاثیرگذار است.
کارشناسان متخصص با به کار گیری علم و هنر معماری و باغبانی توانایی محوطه سازی و اجرای فضای سبز با کاربری های متنوع را دارند.

رعایت نکات مهم در محوطه سازی فضای سبز

در محوطه سازی فضای سبز گیاهان نقش اصلی را دارند و به عنوان متریال اصلی در طراحی فضا به کار می روند.
در محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد می توان از گیاهان با طرح و شکل های مختلف در ایجاد فضایی زیبا و موثر کمک گرفت. همچنین در طراحی فضای سبز می توان گیاهان را برای پوشش دیوار، سقف و کف به کار برد. به عنوان نمونه قرار گیری تعداد زیادی گیاه به شکل ردیفی می تواند به عنوان دیوار و جداکننده استفاده شود.

از دیگر نکات مهم در محوطه سازی فضای سبز انتخاب و جانمایی درست و مناسب گیاهان می باشد. یعنی گیاهان به گونه ای انتخاب شود که متناسب با فضای مورد نظر باشد و بتواند در محیط به راحتی رشد کند. بنابراین در نظر گرفتن ویژگی های اقلیمی و رفتاری گیاهان جهت افرایش تراکم آنها اهمیت زیادی دارد.

رعایت نکات مهم در محوطه سازی فضای سبز | معماری اول
محوطه سازی توسط مهندسان و معماران باتجربه

طراحی محوطه سازی فضای سبز کوچک

محوطه سازی در فضاهای کوچک توسط متخصصین خوش ذوق می تواند جذابیت بسیار زیادی برای ساکنان به ارمغان بیاورد. با اجرای محوطه سازی فضای سبز ارزش ملک نیز بالاتر می‌رود.

با شناخت گونه های متنوع گیاهان می توان المان های مناسب تری را برای فضا انتخاب نمود و در نتیجه طرح های اصولی و زیبایی برای فضاهای کوچک ایجاد خواهد شد.

پیشنهاد ویژه

گروه مهندسی معماری اول یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه طراحی و محوطه سازی فضای سبز می باشد. محوطه سازی فضای سبز در خیابان میرداماد با کاربری های گوناگون و به صورت اصولی توسط تیم حرفه ای معماری اول صورت می پذیرد.
بهره گیری از روش ها و طرح های به روز و مدرن در محوطه سازی و اجرای فضای سبز با هزینه مناسب از ویژگی های گروه مهندسی معماری اول می باشد.
این مجموعه همچنین تا کنون پروژه های موفقی در خصوص محوطه سازی فضای سبز در رزومه خود ثبت نموده است که شما عزیزان می توانید نمونه پروژه های تیم باتجربه معماری اول را بررسی نمایید.
جهت دریافت مشاوره رایگان می‌توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد ۷۰۹ اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 20 =