بازسازی ساختمان اداری در میرداماد

بازسازی ساختمان اداری در میرداماد | معماری اول

بهترین مجموعه بازسازی در تهران


بازسازی ساختمان اداری در میرداماد با بهترین قیمت

خیابان میرداماد، یکی از مناطق مهم و اصیل در شهر تهران می باشد. این خیابان در شمال تهران قرار داشته و از سمت غرب به بزرگراه مدرس، از شرق به خیابان شریعتی، از شمال به ظفر و از جنوب به بزرگراه حقانی دسترسی دارد.
در حال حاضر بسیاری از شرکت های مهم و ادارات گوناگون در خیابان میرداماد متمرکز شده اند. بنابراین این خیابان به عنوان یکی از مناطق پرتردد در تهران محسوب می شود.
از این رو بازسازی ساختمان اداری در میرداماد از اهمیت بیشتری برخوردار است. چرا که بازسازی ساختمان اداری به صورت اصولی و جذاب، باعث افزایش روحیه کارمندان و بازدهی کاری ادارات می شود.
از طرفی بازسازی ساختمان اداری تأثیر زیادی در افزایش جذابیت بافت شهری نیز دارد. پس در صورتی که خواهان بازسازی ساختمان اداری در میرداماد هستید، می توانید با استفاده از خدمات شرکت معماری اول، بهترین و به روزترین تغییرات را برای افزایش کارایی و بازدهی ساختمان اداری اعمال کنید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطلب زیر ما را همراهی کنید.

بازسازی ساختمان اداری با چه اهدافی انجام می شود؟

بازسازی ساختمان اداری از جمله اقداماتی است که به منظور افزایش مقاومت ساختمان و ایجاد تغییرات معماری در دکوراسیون اداری انجام می شود. به عبارتی منظور از بازسازی ساختمان اداری، به کارگیری آیتم های جدید و کارآمد سازی فضای اداری جهت بهبود شرایط کاری برای کارمندان است.
به عنوان مثال ممکن است بسیاری از کارمندان به دلیل عدم تأمین نور کافی، کوچک بودن فضای کاری و فرسودگی اجزای ساختمان اداری، تمرکز لازم برای انجام امور اداری را نداشته باشند. از این رو می توان با استفاده از خدمات بازسازی ساختمان اداری در میرداماد شرایط لازم برای آرامش، راحتی و ایمنی کارمندان را فراهم نمود.

مدت زمان لازم برای بازسازی ساختمان اداری

زمان بازسازی ساختمان اداری از امور مهمی است که به طور مستقیم با برنامه کارمندان و روند کاری ادارات در ارتباط است. به طوری که طول کشیدن پروژه بازسازی ساختمان اداری باعث کاهش راندمان کاری و در نتیجه، عقب افتادن برنامه ادارات می شود.
از این رو باید قبل از شروع این پروژه، زمان لازم برای بازسازی را به طور دقیق تخمین بزنید.

از جمله عوامل مؤثر بر زمان بازسازی ساختمان اداری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. اهداف بازسازی ساختمان اداری مانند مدرن سازی و یا تعمیر تأسیسات ساختمان
  2. میزان تغییرات مد نظر و جزئی و یا کلی بودن بازسازی ساختمان
  3. کاربری ساختمان اداری
  4. دوره کاری کارمندان مانند تک شیفت و یا دو شیفته بودن
  5. متراژ و مساحت ساختمان اداری
مدت زمان لازم برای بازسازی ساختمان اداری | معماری اول
تعمیر و بازسازی ساختمان

پیشنهاد ما به سروران ارجمند

بازسازی ساختمان اداری در میرداماد از جمله خدماتی است که توسط شرکت باسابقه معماری اول ارائه می شود. ما در این شرکت به تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا دسترسی داشته و از بهترین و ماهرترین طراحان و معماران ساختمانی بهره مند هستیم.
لذا برای اطمینان از استحکام ساختمان اداری و اجرای به روزترین آپشن های دنیا پس از بازسازی در ساختمان، توصیه می کنیم از خدمات شرکت معماری اول استفاده نمایید.
شما عزیزان می توانید سؤالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تماس های درج شده با ما در میان بگذارید. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، جلسه مشاوره رایگان با مشاوران معماری اول داشته باشید.

راه ارتباطی با معماری اول

تهران – میدان پونک – مرکز تجاری و اداری بوستان – واحد 709 اداری
5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سه =